Уряд Австралії запровадив Національний план боротьби з пластиком по всій країні

Федеральний уряд Австралії запровадив Національний план, який прагне боротися із забрудненням пластиком. За словами уряду, план буде спрямований на заборону одноразового пластику на пляжах, заборону упаковки з пінополістиролу та впровадження мікропластикових фільтрів для пральних машин, інформує Inhabitat.

Мабуть, найбільш дивовижним аспектом плану є те, що уряд Австралії має намір завершити використання біорозкладаного пластику. Більшість країн, які мають плани зменшити забруднення пластиком, як правило, поблажливо ставляться до біорозкладаних виробів. Але експерти попередили, що такий пластик не кращий за звичайний.

Нещодавно оприлюднений план має на меті об'єднати гравців у цій галузі, щоб знайти шлях вперед у вирішенні проблеми. Його реалізація призведе до поступового припинення використання «фрагментованого» пластику до липня 2022 року. Інша сфера, що турбує уряд Австралії, – це вторинна пластмаса. Багато компаній виробляють пластмаси у величезних кількостях і позначають їх як придатні для вторинної переробки. Проблема полягає в тому, що лише 18% пластмас в Австралії переробляється, тоді як лише 9% пластмас переробляються у всьому світі. Переробка пластмас – це процес, який досі стикається з багатьма проблемами. По-перше, переробка є дуже дорогою порівняно з виготовленням нових пластмас із викопного палива. Як результат, більшість компаній віддають перевагу інвестуванню у свіжий пластик. В Австралії система вторинної переробки добре розвинена, але вона стикається з питаннями витрат та поділу відходів на житловому рівні. Національний план також буде прагнути мати справу з пластиком, що підлягає переробці. Уряд Австралії вже має нормативні стандарти та сертифікати щодо цього виду пластику.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка