Уряд Австралії підтримав будівництво Центру відновлюваної енергії потужністю 26 ГВт

Азіатський центр відновлюваної енергії потужністю 26 ГВт у Західній Австралії отримав підтримку уряду минулого тижня. Очікується, що будівництво Asian Renewable Energy Hub (AREH) розпочнеться у 2026 році, пише PV-magazine.

Реалізація цього проекту дозволить стати Австралії головним світовим виробником та експортером «зеленої» енергії у вигляді водню. 50 мільярдів австралійських доларів (35,6 мільярда доларів США) Центр використовуватиме для розвитку вітрових та сонячних ресурсів у Західній Австралії, виділяючи потужність до 23 ГВт на виробництво «зеленого» водню та аміаку.

Уряд надав Центру «Статус основного проекту», що має стратегічне значення для Австралії. У цьому випадку AREH поєднується з урядовою Дорожньою картою технологічних інвестицій, яка виділяє водень як пріоритетну технологію розвитку. Проект також повинен створити понад 20 000 тимчасових робочих місць протягом усього десятирічного будівництва, а потім тисячі постійних робочих місць, оскільки операції виходять в мережу з 2027 року.

Консорціум основних партнерів, що реалізують проект, поєднує в собі досвід гонконгського розробника «зеленого» водню Intercontinental Energy, CWP Renewables, постачальника турбін Vestas та Pathway Investments.

AREH буде виробляти водень з морської води за допомогою електролізерів, що живляться з відновлюваною енергією – до 100 ТВт-год електроенергії при повному виробництві – для забезпечення внутрішніх та експортних ринків.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка