Уряд Алжиру планує запустити 4 ГВт сонячних потужностей до 2024 року

Уряд Алжиру заявив, що планує до 2024 року ввести в експлуатацію сонячні фотоелектричні електростанції сукупною потужністю 4 ГВт. Це відбудеться в рамках проекту під назвою «TAFOUK1» вартістю 3,2-3,6 млрд доларів США.

Як передає RenEn, сонячні електростанції розташуються у 10 провінціях і займуть площу 6400 гектарів. Проект дозволить створити 56 000 робочих місць на етапі будівництва і 2000 постійних робочих місць на етапі експлуатації СЕС.

Алжир – нафтогазова країна, але уряд прагне диверсифікувати енергопостачання, використовувати багаті сонячні ресурси, і економити природний газ, щоб більше відправляти його на експорт. Уряд має намір використовувати сонячну енергію не тільки вдома, а й за кордоном. До 2030 року Алжир планує побудувати 22 ГВт електростанцій, що працюють на основі відновлюваних джерел енергії, в тому числі 13,6 ГВт сонячних.

За даними Міжнародного агентства відновлюваної енергетики (IRENA), встановлена ​​потужність сонячної енергетики Алжиру за підсумками 2019 року становила приблизно 450 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: