Університет Лесі Українки отримає понад 7 млн на модернізацію теплопостачання та утеплення

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки(Луцьк) отримає понад 7 млн євро на комплексне підвищення енергоефективності приміщень.

Виш отримає ресурси у рамках другого етапу проекту "Вища освіта України", який Міністерством освіти і науки України реалізує завдяки грантовій угоді з Європейським інвестиційним банком і Північною екологічною фінансовою корпорацією, передає mon.gov.ua.

Згідно з проектом, в СНУ встановлять термозахисні конструкції, системи кондиціонування, тепловентиляцію, проведуть електромонтажні роботи та модернізують систему теплопостачання. Крім того, у виші утеплять фасади, дахи та підлоги у навчальних корпусах і гуртожитках, замінять вхідні двері, встановлять LED-освітлення.

При цьому кожна з оновлених будівель перетвориться у дослідну модель, яка дозволить студентам на практиці вивчати енергоефективність та енергозбереження.

Запроваджені енергозберігаючі заходи дадуть можливість СНУ заощаджувати на опаленні та електриці понад 10 млн гривень у рік. Зекономлені кошти спрямують на розвиток матеріально-технічної бази закладу.

Планується, що кошти надходитимуть впродовж 5 років від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) (80% фінансування) та спеціального фонду СНУ (20% фінансування).

Загалом в межах проекту фінансування отримають 15 вишів з Києва, Харкова, Одеси, Луцька, Ужгорода, Рівного та Івано-Франківська. Фінансування другої фази становить 79 млн євро.

В рамка першого етапу проекту "Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток" було відібрано 7 університетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка