Університет Нью-Йорку розробив платформу для економії електроенергії за допомогою аналізу даних

Університет Стоуні Брук(Нью Йорк) отримав інноваційну премію 2020 року за розробку платформи аналізу даних для управлінням енергетичним менеджментом.

Нагороду вузу присудила компанія Smart Energy Decisions - онлайн-ресурс, який забезпечує інформаційні потреби комерційних і промислових споживачів електроенергії, передає stonybrook

Платформа складається зі складних інструментів енергетичної аналітики, включаючи програму теплової карти енергоємності, яка дозволяє відділу швидко і ефективно аналізувати дані, а також виявляти аномалії у споживанні енергії у кампусі.

Введена восени 2018 року програма спочатку була призначена для аналізу використання електричної енергії будівлями кампуса по всьому університету, а потім розширена на енергію, яка споживається системами опалення та охолодження.

Програма була розроблена управлінням енергетичного менеджменту на чолі з директором комунальних служб Майком Мартіно, менеджером зі сталого розвитку кампуса та енергетики Томом Ланзілоттою та координатором енергетичних даних Крістіаном Гусманом. Нескінченний потік даних, які надходив з більш ніж 400 датчиків у кампусі, потебував швидкого і ефективного аналізу. Завдяки розробленому фреймворку і програмуванню, виконаному Гусманом з використанням JavaScript, команда змогла отримати дані безпосередньо з сервера управління енергією і вставити їх в Google Sheet перед заповненням теплових карт енергоємності. Крім того, сценарій був здатний виявляти прогалини в даних, а також враховувати погодні дані, що надаються безпосередньо з місцевих метеостанцій.

«Теплові карти будівель використовуються щодня, щоб гарантувати, що будівлі працюють максимально ефективно і не виходять за межі діапазону дії", - пояснив Том Ланзілотта. - Ми також використовуємо аналітику для підтвердження ефективності недавніх енергетичних проектів у масштабах усього кампусу і вже бачимо економію, яка забезпечується цією програмою».

Вирішивши розробити систему самостійно, а не купувати аналітичний інструмент у сторонньої компанії, команда енергетичного менеджменту змогла розробити програму, яка була адаптована до її потреб. На додаток до теплових карт енергоємності були введені оповіщення по електронній пошті, що містять повідомлення про потенційні проблеми з розладами систем управління будівлями або проблемами з обладнанням. Це дозволяє персоналу швидко вирішувати проблеми, перш ніж енергія буде витрачена даремно. Програма також може виявити нетипове використання енергії в будівлі та автоматично надсилає сповіщення команді управління енергією для вивчення.

Будівлі кампусу отримали доступ до щорічних енергетичних звітів, які показують споживання енергії, а також детальні теплові карти та річні порівняння для ефективнішої експлуатації.

"Наша важка робота окупається премія за інновації 2020 року, - сказав координатор енергетичних даних Крістіан Гусман. - Сподіваюся, що ця програма може призвести до більшої кількості нагород і додаткової економії у майбутньому”.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка