Унікальний проект виробництва електроенергії за допомогою звичайного водопроводу

Група спеціалістів з кількох фірм Іспанії, котрі займаються відновлюваною енергією сектора, оголосила про інтеграцію своїх потенційних технологічних і матеріальних ресурсів для того, щоб створити новаторський проект з виробництва електроенергії. Джерелом енергії для виробництва електричного струму буде кінетична енергія води в трубопроводах мереж водопостачання.

Ця система (перша у світі) повинна бути встановлена в 2016 році. Основні зацікавлені сторони у цьому проекті крім спеціалістів фірм є міська рада та енергетичний фонд.

Сутність функціонування системи полягає у використанні кінетичної енергії води, що циркулює в системі розподілу і подачі по всьому місту. Вода буде крутити міні-генератори, здатні виробляти, при максимальному потоці води, близько 700 кВт*год електрики на годину. Великий плюс системи - незначний розмір генератора, котрий використовується для виробництва енергії. Його розміри дозволяють швидко і не дорого провести монтування і транспортування від виробника.

2.jpg

Координатор проекту говорить, що такі системи можуть працювати в багатьох містах Європи. Єдиним, але дуже важливим аспектом є географічне розміщення, а саме – рельєф місцевості прокладання трубопроводу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка