"Укрзалізниця" вкладе у стратегію енергоефективності близько €370 тис

«Укрзалізниці» нададуть консультаційні послуги у сфері підвищення енергоефективності на 370 тисяч євро.

Для цього акціонерне товариство уклало договір із німецьким консорціумом DB Engineering & Consulting GmbH, передає uz.gov.ua.

«Залізниця потребує сучасних підходів для зменшення експлуатаційних витрат, підвищення надійності залізничного транспорту та його екологічності, — пояснив виконуючий обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін. - Укрзалізниця має сформувати інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов’язань у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку за проектом електрифікації залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка».

Результатом співпраці має стати підготовка інвестиційного плану енергоефективності та формування нової системи енергоменеджменту Укрзалізниці.

Для реалізації договору з консультантом DB спеціальний фонд акціонерів ЄБРР(СФА) погодився надати Укрзалізниці безповоротний ґрант у сумі близько 370 тисяч євро, який повністю покриває суму оплати послуг консультанта.

Консорціум DB Engineering & Consulting GmbH визначено консультантом Укрзалізниці за результатами тендерної закупівлі за правилами та процедурами ЄБРР. Технічне завдання на надання консультаційних послуг було розроблено ЄБРР спільно з фахівцями Укрзалізниці.

Підвищення енергоефективності є пріоритетом для АТ «Укрзалізниця», зокрема, команда Міністерства інфраструктури ініціювала проекти електрифікації колій та оптимізації закупівель електроенергії напряму від виробника — Державного підприємства «Енергоатом».

Про готовність переймати досвід німецької сторони в управлінні інфраструктури йшлося на зустрічі 13 серпня 2021 року Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини Анкою Фельдгузен за участі виконуючого обов’язки голови правління Олександра Камишіна. Міністр анонсував можливість подальшого залучення DB в управлінські процеси «Укрзалізниці».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка