"Укргідроенерго" планує встановити в Каневі пілотну вітроустановку потужністю 4,5 МВт

У 2018 році "Укргідроенерго" планує встановити в Каневі(Черкаська область) пілотну вітроенергетичну установку потужністю 4,5 МВт.

Як повідомив генеральний директор ВАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота, об’єкт на відновлюваному джерелі енергії буде змонтовано на території компанії, передає Інтерфакс-Україна

«Замовником вітроустановки, найімовірніше, виступить "Укргідроенерго", а виробником – ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" (Краматорськ, Донецької обл.), - розповідає він. – Для нас це пілотний проект - хочемо рухатися вперед і поєднувати ВДЕ з регулюванням гідро і гідроакумулюва́льних електростанцій".

Цьогоріч "Укргідроенерго" також сподівається побудувати на території своїх об'єктів сонячні електростанції загальною потужністю близько 80 МВт.

«ТЕО для будівництва СЕС буде розроблено до кінця весни, після чого визначимо, чи будемо зводити самостійно, чи як спільний проект, - розповідає він. – Думаю, будівництво можна буде почати вже восени".

"Укргідроенерго" експлуатує розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра гідроелектростанції сумарною встановленою електричною потужністю 5747,6 МВт. 100% пакет акцій компанії належить Міністерству енергетики та вугільної промисловості.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка