«Укргідроенерго» запустить виробництво «зеленого» водню

В «Укргідроенерго» готуються виробляти екологічно чистий водень.

Нове виробництво запустять у рамках проекту «Впровадження сучасних технологій виробництва зеленого водню», передає glavcom.ua.

Виробництво екологічно чистого водню вважається перспективним, оскільки «Укргідроенерго» має у користуванні земельні ділянки, на яких можна встановити електролізери, і доступ до практично необмежених водних ресурсів.

«Водень – один з трьох «китів», на яких базується подальший розвиток компанії, - розповіла керівник інноваційних та перспективних проектів «Укргідроенерго» Ірина Даценко у ході форуму «Спекотна осінь», організованого Energy Club. - Зараз ми працюємо над трьома інноваційними проектами: «Україна – підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі», «Будівництво помпової станції на Дністровській ГЕС» та «Впровадження сучасних технологій виробництва зеленого водню», перспективними та потрібними для держави».

Два інших проекти – це установка акумуляторних систем накопичення енергії загальною потужністю 197 МВт і 64 МВт сонячних фотоелектричних станцій, а також оригінальний проект з будівництва помпової станції на Дністровській ГЕС – вода з нижнього водосховища забиратиметься у періоди наявності надлишків електроенергії і перекачуватиметься напірними тунелями у Дністровське водосховище.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка