Укргазбанк розширив "зелене" фінансування на управління відходами та системи зберігання енергії

Укргазбанк розширив "зелене" фінансування на управління відходами та системи зберігання енергії

Укргазбанк розширив "зелене" фінансування на управління відходами, системи зберігання енергії, когенерацію та підвищення ефективності водокористування.

Підконтрольний державі фінустанова розвиватиме нові напрямки разом з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), передає . https://interfax.com.ua/news/economic/732073.html

«Кошти, виділені у рамках кредитної угоди, будуть спрямовані на фінансування проектів управління відходами, системи зберігання енергії, когенерації, підвищення ефективності водокористування та медицини, – зазначають у банку. - У рамках "зеленого" фінансування видаватимуться кредити з пільговими ставками».

У кінці січня 2021 року IFC і Укргазбанк підписали договір про виділення банку 5-річної позики на 30 млн євро з можливістю конвертації його у 20% частку в капіталі.

Згідно з даними Національного банку України, на 1 січня 2021 року Укргазбанк, 35% кредитного портфеля якого складають "екопроекти", зокрема, у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективної модернізації, за розміром загальних активів (151,403 млрд грн) займав 4-е місце.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка