Українців запрошують стажуватися у США у сфері енергоефективності будівництва

Фахівців з України запрошують стажуватися у Сполучених Штататах Америки за напрямом "Енергоефективність та відновлювані джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві".

Про відкриття нової бізнес-програми інформує Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською комерційною службою Посольства США в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство торгівлі США, передає dnipr.kievcity.gov.ua

З 27 жовтня по 17 листопада 2018 року стажуватися у США зможуть будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом, спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів), а також асоціації, постачальників і виробників будівельних матеріалів.

Програма покликана познайомити учасників з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій та ввести в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

Програма стажування розрахована на 3 тижні. Перший тиждень буде присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів.

У програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

Кандидати, відбір яких буде проводити Міністерство торгівлі США, повинні займати посаду зі значним рівнем відповідальності і мати значний досвід роботи у даній галузі. Программа буде проходити на англійській мові із синхронним перекладом на російську. Участники повинні вільно говорити чи на англійській, чи на російській мові.

Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживанням, програмою навчальних занять; послугами перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Кандидати повинні подати на конкурс наступні документи:

- анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

- копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

- лист рекомендація (російською і англійською мовами)

Заповнені документи для участі у конкурсі «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві за програмою SABIT у США, оформлені виключно відповідно до вимог інструкції, необхідно надсилати електронною поштою на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі pdf до кінця дня 13 липня 2018 року.

Додаткову інформацію щодо Програми стажування, документів, вимог участі можна отримувати від координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за е-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, тел. + 38 044 521 5222, моб + 38 063 298 8267 та факсом +38 044 521 5430. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка