Українців запрошують до Польщі на безкоштовні курси тренерів з енергоаудиту будівель

Українців запрошують до Варшави, столиці Польщі, на безкоштовне 10-денне навчання тренерів з проведення енергетичного аудиту у будівництві.

Підвищити професійну кваліфікацію можуть усі зацікавлені особи у рамках проекту технічної допомоги в Україні "Е-ЕТАР", який проводить Національне агентство з питань енергозбереження Республіки Польща та Фонд збереження енергії спільно з німецькою компанією, передає oht.sm.gov.ua.

«Базуючись на досвіді інших країн, особливо Польщі, для підтримання високого рівня якості складених заявок до Фонду енергоефективності, потрібно близько 500 навчених і кваліфікованих енергоаудиторів, - зазначають організатори. – Е-ЕТАР має на меті створити загальноукраїнську систему навчання енергоаудиторів та підвищити професійну кваліфікацію енергетичних аудиторів в Україні».

Для ефективної реалізації проекту в столиці України на вулиці Хорива 4 створено Секретаріат енергоаудиторів, який набиратиме учасників на навчальний курс у Польщі та підтримуватиме тренерів, що будуть проводити навчання в Україні.

Членами Секретаріату є досвідчені експерти, які розмовляють польською та українською мовами, і які будуть надавати підтримку аудиторам та проводити навчальні курси в Україні. Секретаріат також буде оснащений необхідним для обстеження будинків спеціальним вимірювальним обладнанням.

Проект націлений на створення та розвиток загальноукраїнської системи навчання енергетичних аудиторів, яка буде складатись з двох основних фаз: в Польщі та в Україні.

Реалізація проекту E-ETAP в обох фазах буде включати співпрацю з українськими органами влади, українськими організаціями та установами, а також з іншими організаціями та міжнародними інституціями, які проводять свою діяльність в Україні у сфері енергетичної ефективності.

Проект E-ETAP фінансується Національним фондом охорони довкілля та водного господарства Республіки Польща (http://www.nfosigw.gov.pl/en/) на період 2019-2020 років. Виконавцем проекту є консорціум двох фірм, а саме: Національне агентство з питань енергозбереження Республіки Польща (KrajowaAgencjaPoszanowaniaEnergiiS.A. - KAPE, www.kape.gov.pl) та Фонд збереження енергії (FundacijaPoszanowaniaEnergii - FPE, https://fpe.org/pl) з головним офісом у Варшаві.

З вимогами до кандидатів у тренери можна ознайомитись на сайті проекту: www/e-etar.com.ua або https://www.fasebooke.com/Проект-з-енергетичної-ефективності-та- енергетичного-аудиту-в-Україні-10720446069290.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: