Українці вичерпали 400 млн. грн. на «теплі» кредити

Українські банки призупинили видачу «теплих кредитів» у зв'язку з вичерпанням коштів, передбачених цією державною програмою на 2018 рік. Загальне фінансування цього року становило 400 мільйонів гривень, пише Економічна правда.

У квітні Кабмін запустив фінансування «теплих кредитів» на 2018 рік у державних Ощадбанку, Укргазбанку і ПриватБанку. Відшкодування за придбання негазових котлів становило 20% (для субсідіантів – 35%), за утеплення індивідуального житла – 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ – 40-70%. Приватні домогосподарства і ОСББ також могли отримати додаткові компенсації від місцевої влади.

З початку року за «теплими кредитами» було відшкодовано 270 млн. гривень. Лише в серпні Держенергоефективності відшкодувала 60 млн гривень, з них 31 млн гривень – ОСББ, які залучали кошти на утеплення багатоповерхівок. За увесь час дії програми її учасники отримали 2,3 млрд гривень компенсацій з держбюджету. Оскільки кошти вже вичерпано (спочатку закінчилися ліміти по приватним домоволодінням, а потім ОСББ), зараз банки не кредитують цей напрямок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка