Українці створили онлайн платформу, що допоможе мінімізувати утворення відходів

Українська команда Hurricane створила платформу, що допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність, повідомляє ReThink.

Щороку у світі викидається 1.3 млрд тон їжі на суму більше 1 трлн євро. Онлайн платформа має на меті скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи таким чином вуглецевий слід та кількість відходів.

Члени команди кажуть:

«Ми віримо у те, що кожен продукт створюється з унікальною місією. Та деякі з них знищуються на півдорозі. Stock-Factory допомагає їм виконати свою місію».

Українці підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління «проблемними» позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію).

Hurricane нещодавно посіла друге місце на хакатоні Circular Economy Hackathon з проектом Stock-Factory, а також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate Launchpad в Единбурзі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка