Українці створили гідного конкурента акумуляторам Tesla

Поки Tesla прикладає всі зусилля для дострокового запуску заводу по виробництву акумуляторних батарей Powerpack та Powerwall, на ринку вже утворилася серйозна конкуренція між іншими компаніями. Про випуск акумуляторних батарей для дому вже заявили Daimler, Nissan та BMW. А минулого тижня на виставці Key Energy (Ріміні, Італія) було презентовано унікальну систему збереження енергії від компанії Serenis.Система збереження енергії Serenis ESS - це продукт, який повністю розроблений та виведений на ринок завдяки команді українських інженерів. При чому, ще жодна компанія не виходила на ринок із таким високотехнологічним продуктом за такий короткий проміжок часу: від початку процесу розробки до представлення готового діючого продукту пройшло лише 3 місяці!

При цьому гордість продукту українських спеціалістів не у швидкості розробки  а у наявності значних конкурентних переваг, порівняно з подібними продуктами, представленими на ринку. Вартість системи на 3 кВт становитиме від 4 до 6 тис євро, в залежності від комплектації.

3.jpg

Serenis ESS  це не просто акумуляторна батарея. Це “розумна” система збереження та перетворення енергії, яка включає

  • літій-іонну батарею

  • гібридний інвертор

  • високотехнологічні контролери

  • систему онлайн-моніторингу та керування енергопотоками

9.png

Serenis ESS дозволяє:

  • одночасно підключати як сонячні фотопанелі, так і вітрогенератори

  • заряджати батарею вночі за дешевим тарифом, а використовувати її протягом дня, коли тариф дорожчий

  • заробляти на продажі надлишків енергії за “зеленим тарифом”

  • розміщувати систему майже будь-де завдяки надзвичайно компактним розмірам та вазі всього у 30 кг.


Презентація системи, що відбулася 3-го листопада, викликала справжній фурор на виставці "Key Energy". Продукт високо оцінили представники зі всього світу.

DSC_0026.JPG

“Коли ми готувалися до виставки, ми хотіли отримати попередніх замовлень хоча б на сотню кіловат (бл 30 систем по 3 кВт — ред.). Проте за перші дні ми отримали передзамовлень на 1 мегават!” — розповів один зі співзасновників компанії.

4.JPG

Компанія Serenis зареєстрована в Угорщині у місті Ньїредьгаза (100 км від Ужгорода). Неподалік, у місті Пюшпйокладань, завершується будівництво заводу. Налагодження виробничої лінії відбувається під пильним контролем українських спеціалістів. Вийти на повну робочу потужність планується вже через декілька місяців. Проектна потужність заводу  бл. 130 одиниць в місяць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка