Українці на Kickstarter збирають кошти на унікальний фільм у 360-градусному форматі про Чорнобиль

Щоб привернути увагу до наслідків людської активності на планеті Земля за допомогою дивовижного світу віртуальної реальності, українці створили проект Chornobyl360. Зараз вони збирають кошти на Kickstarter, щоб зняти унікальний фільм у 360-градусному форматі.

Проект створено з використанням інноваційних технологій, що дають глядачам можливість якомога глибше зануритися в життя 30-кілометрової зони відчуження.


Команда молодих і цілеспрямованих художників, IT-фахівців і інженерів, що працюють з технологією віртуальної реальності, отримали доступ і знімали найнебезпечніші і найнедоступніші місця Чорнобильської зони відчуження.

«Наша головна мета полягає в тому, щоб привернути вашу увагу і разом з нами відкривати місця, в які ви б ніколи не потрапили, не ризикуючи при цьому своїм здоров'ям і навіть життям, – кажуть творці проекту. – Ми прагнемо зробити все, щоб майбутні покоління винесли уроки з минулих помилок. За допомогою нашого проекту ми сприяємо глобальній обізнаності і привертаємо увагу до майбутнього зони відчуження. Ми піклуємося про долю незаконних поселенців, ліквідаторів, жителів та інших постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи. Ми хочемо, щоб люди зрозуміли, що це не гра».

Як зазначають творці, проект Chornobyl360 продемонструє справжнє обличчя Зони: починаючи з місцевих співробітників, які роблять його більш безпечним і закінчуючи тими жителями, які називають це місце домом. Команда робить це за допомогою 360-градусної технології віртуальної реальності.

«Чому ми вважаємо, що цей проект вартий ваших коштів? Перш за все, тому що це благородна місія. Він може служити не тільки як розвага, а й як інтерактивна освіта. По-друге, ми вважаємо наш проект корисним для людей з обмеженими можливостями, а також всіх тих, хто не має можливості відвідати такі місця особисто. І останнє, але не в останню чергу: наші плани виходять далеко за рамки цього проекту. Ми готові рухатися далі з новими ще більш захоплюючим темами. У разі успіху ми будемо продовжувати створювати більше соціальних і освітніх проектів за допомогою віртуальної реальності».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка