Українці можуть слідкувати за рівнем забрудненості повітря за домогою бота

Мешканці певних українських міст можуть слідкувати за рівнем забрудненості атмосферного повітря за домогою екологічного бота.

SaveEcoBot моніторить інформацію про довкілля України та його промислових забруднювачів, передає 6264.com.ua Краматорск

За допомогою спеціального бота можна слідкувати в месенджерах: Telegram, Facebook, Viber та Skype - за рівнем забрудненням повітря на певних вулицях у Краматорську, Покровську.

Приміром, у Краматорську встановлено 10 станції моніторингу стану атмосферного повітря, з яких 6 працюють і позначені кольоровими колами на електронній мапі. У місті Покровськ на даний час встановлено 2 станції моніторингу стану атмосферного повітря, обравши яку можна дізнатися, чим дихаєш.

Як зазначають у SaveEcoBot, станції моніторингу зазвичай встановлюють мешканці міст, незалежні проекти, організації та органи місцевого самоврядування, як це зробив Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА, передає 06239.com.ua

Загалом бот може моніторити реєстр оцінки впливу на довкілля, в якому відображаються етапи проходження процедури екологічної оцінки планової діяльності підприємств, дані про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів 1, 2 та 3 груп, на користування надрами, на спеціальне водокористування, інформацію про ліцензії на поводження з небезпечними відходами, про суб'єктів господарювання, які мають податковий борг, про ліцензії на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин та декларації про відходи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка