Українці активно беруть кредити на енергозбереження за держпрограмою "Ощадний дім"

Мешканці Львівської області найактивніше оформляють кредити в рамках урядової програми енергозбереження «Ощадний дім», яка стартувала у першій декаді травня.  

Як зазначають в «Ощадбанку», друге та трете місце за обсягом інвестицій у підвищення енергоефективності житла займають жителі Сумської та Київської області відповідно.  

Загалом впродовж трьох тижнів роботи програми "Ощадний дім" Ощадбанк видав 696 кредитів, з яких 486 - на придбання твердопаливних або електричних котлів та 210 – на енергоефективне обладнання та матеріали. Загальна сума таких енергопозик на кінець травня становила понад 12,5 млн гривень. 

За словами директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерії Малахової, перші підсумки реалізації загальнонаціональної програми свідчать про прагнення українців раціонально використовувати енергонересурси. Наразі більшість розуміє, що інвестиції в утеплення повернуться за рахунок значної економії у майбутньому, наголошує фахівець, додаючи, що  поняття "енергоефективність" та "енергозбереження" перестали бути абстрактними в Україні. 

1.png

В рамках програми «Ощадний дім» фізичні особи можуть отримати 20% державну компенсацію кредиту, оформленого на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5000 грн., та 30% компенсацію суми кредиту на енергоефективне обладнання та/або матеріали, зокрема радіатори опалення з терморегуляторами, вікна з двокамерними склопакетами, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, але не більше 10 000 гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка