Український завод випускає когенераційні установки, які працюють на біогазі

У Первомайську(Миколаївська область) завод з виробництва суднових дизельних двигунів налагодив серійне виробництво когенераційних установок, які працюють на біогазі, отримуваному в процесі ферментації відходів переробки сільськогосподарських культур та інших органічних залишків.

«Первомайськдизельмаш» працює у секторі «зелених» енергетичних установок у 2015 році, передає Голос українською

Когенераційні установки виробляють як електричну так і теплову енергію. За рахунок додаткового виробництва теплової енергії у водогрійному теплообміннику-утилізаторі досягається збільшення загальної потужності в 2,5 рази, підвищення ККД до 92% і на 40% скорочення споживання палива в порівнянні з традиційним роздільним виробництвом теплової та електричної енергії.Комунальні теплогенеруючі підприємства встановлюють когенераційні установки у власних котельнях для отримання більш дешевого тепла без підвищення тарифів, а цукрові заводи та свиноферми – для ефективної утилізації відходів виробництва.

На даний момент в Україні працює понад 80 установок, що виробляють електроенергію і тепло.

«Первомайськдизельмаш» працює і на експорт. Так, у Латвії українські когенераційні установки працюють на газі з відходів деревини, в Італії - на пальмовій олії.

В Україні виробництво газопоршневих двигунів і на їх базі когенераційних установок, пристосованих для роботи на газоподібних видах палива вперше було освоєно у 2008 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка