Український винахідник розробив дешевий та дуже ефективний вітрогенератор

1.jpgВинахідник-самоучка, Олег Ільченко, має стаж наладчика медичного обладнання. На Шполянському заводі продтоварів запровадив у виробництво енергозберігаючі технології та вдосконалив виробничі лінії. А тепер винайшов вітрогенератор, котрий кращий закордонних аналогів.

Його вітрогенератор адаптований до місцевих природно-кліматичних умов та набагато дешевший за існуючі аналоги.

Після ознайомлення з конструкціями вітряків, інноватор побачив, що вони виготовляються з дорогих матеріалів. У нього – з дешевших матеріалів.

Найважливішим є те, що для роботи генератора достатньо тих вітрів, які звичні для нашої місцевості. При швидкості вітру в 3 м за секунду генератор опалював взимку гараж, причому виробляв до 6,5 кіловат електроенергії.

Іде процес юридичного оформлення винаходу, і тому частина інформації до отримання патенту залишається технічною таємницею.

Для порівняння, німецький генератор потужністю приблизно в 10 кіловат за годину коштує нині близько 20 тисяч доларів. Вартість цього генератора, виготовленого з сучасних матеріалів, не перевищуватиме 9 тисяч доларів. Конструкція працюватиме від вітру в 0,5 м за секунду. При вітрі в 3 м за секунду вона вироблятиме до 20 кіловат на годину, тоді як закордонні аналоги лише запускаються при швидкості вітру в 2,5 м за секунду.

Працює конструкція практично безшумно. "Вітряк", розроблений Олегом Ільченком, може забезпечити 4 приватні помешкання освітленням, забезпечить роботу побутової техніки, і навіть опалення.

Олег Ільченко влітку вдома гріє воду саморобною сонячною панеллю. Вже 2 роки користується кондиціонером, що з допомогою води охолоджує приміщення, а після цього ще й поливає городину. В планах – біогазова установка.

В Україні відсутня зацікавленість з боку держави до інновацій. Добре тоді, коли знаходиться спонсор. Не чекаючи кращих часів, винахідник працює над доступними для рядових українців проектами. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка