Український сервіс доставки на електровелосипедах запустив мобільний додаток

В листопаді минулого року в Києві запустили службу доставки на електровелосипедах. Проект Данила Тонкопія DelFast обіцяє вручити покупцеві товар вже через годину після здійснення замовлення. 

Справи сервісу доставки йдуть успішно, тому нещодавно DelFast оголосили про запуск нової можливості виклику кур’єрів – за допомогою однойменного мобільного додатку. Додаток вже доступний в Google Play. Версія для iOS з'явиться пізніше, якщо на мобільний сервіс буде попит, повідомляє ресурс АІN.ua.


Особливість мобільної служи полягає в тому, що роль кур'єрів для користувачів додатку виконують не тільки співробітники Delfast, але і будь-хто інший - наприклад, студент, який шукає підробіток. Вибрати кур’єра можна за відгуками, за оцінками або по відстані до нього.

При цьому вартість доставки не фіксується – користувачі встановлюють її самі, а кур'єри можуть у відповідь запропонувати свою ціну, якщо встановлена здається їм заниженою. Delfast заробляє на тому, що бере фіксований відсоток з кожної угоди.

«Крім кур'єрів-фрілансерів і співробітників Delfast до додатка можуть підключитися будь-які кур'єрські служби або поштові оператори, щоб отримувати додатковий дохід. Їх кур'єри відзначені в категорії «профі». Для «профі»-партнерів умови участі платні, а звичайні кур'єри (фрілансери, студенти) можуть безкоштовно реєструватися і заробляти», - пояснив Тонкопій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка