Український робот для очищення океану увійшов до 10-ки кращих у світі

У Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) пройшла міжнародна олімпіада з робототехніки First Global Challenge, в якій взяли участь 189 команд з багатьох країн світу, в тому числі з України. Нашу країну представляли хлопці з мережі STEM-шкіл inventor Олександр Протницький, Віктор Жерноклеев, Валентин Рибінський з Харкова і киянка Юлія Шевченко. Керує командою викладач Денис Голубчиков, пише газета Факти.

Темою змагань стало очищення морів і океанів від забруднень, насамперед пластику. У залі, в якому проводилася олімпіада, розмістили платформи з бортами, що нагадують дуже великі столи. Організатори висипали на них помаранчеві кульки, що символізують сміття. Роботам, яких привезли команди, слід було продемонструвати, як вони вміють збирати і доставляти їх на спеціальну станцію, розташовану в центрі кожного з столів. Український робот виявився одним з найбільш ефективних – з ним команда школярів з нашої країни увійшла до десятки найсильніших.

«Хлопці продемонстрували, що вони можуть вирішувати багато проблем, але краще, щоб дорослі цих проблем не створювали», – заявила засновник STEM-шкіл inventor Оксана Стоєцька з Києва.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка