Український фотоапарат назбирав на Kickstarter $90 тис за добу

Розроблений українцями фотоапарат з переробленого паперу та картону назбирав на Kickstarter $90 тисяч за добу.

Український стартап Jollylook запустив краудфандінгову кампанію аби отримати 15 тисяч доларів на виробництво фотокамер для миттєвих знімків, але результати перевищили будь-які сподівання, передає ukrainian.voanews.com.
 
Розкладний фотоапарат Jollylook виготовлений повністю з переробленого паперу та картону. У пристрої немає електроніки – тільки папір, пара лінз і міні-картриджі для отримання миттєвих фотографій.

«Один картридж від Fujifilm, який можна змінювати скільки завгодно разів, дозволяє отримати 10 аналогових знімків, кольорових або чорно-білих, - розповідають розробники. - Компактний, з вінтажним дизайном, у вигляді акордеону, пристрій може бути як чудовим сувеніром, так і іграшкою для дітей». 
Ідея розкладного фотоапарату Jollylook виникла під час демонстрації будови та принципу роботи аналогової камери сину, розповідає розробник. 

«Я задумався над тим, щоб саме упакування виконувало функцію камери, а фотографія б виходила відразу, - розповідає він. –Треба було створити аналогову камеру, яка була б простою і розміщувалася б в упакуванні, справно працювала і дозволяла отримувати миттєві результати, а з технологією миттєвої фотографії проблем не було – люди давно вирішили цю проблему».
При виготовленні фотоапарату Jollylook використовують менше матеріалів, ніж в упакуванні звичайної фотокамери, запевняють розробники. «Корпус фотоапарата, витримка і діафрагма виготовлені зі щільного паперу і ламінованого картону, - розповідають вони. - Камера така ж небезпечна для навколишнього середовища, як бананова шкірка».

Пристрій коштує всього 35 доларів, користуватися ним можуть як дорослі, так і діти.

Розробники сконструювали та протестували багато прототипів, поки врешті отримали бажані результати. Зараз достатньо натиснути на кнопку на фотоапараті – і через кілька хвилин зявиться світлина з незабутнім моментом.

Кампанія збору коштів триватиме до початку березня. Випуск продукту запланований на червень 2017 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка