Український фармацевтичний завод 90% газу замінить пелетами

Початок опалювального сезону для Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу повинен бути спокійним, адже на заводі планують облаштовувати автономну систему опалення, котра працює на пелетах. Для багатьох останній термін не є ще зрозумілим, а на цьому заводі даним видом біопалива будуть заміщати 90% природного газу. 


Паливні пелети виробляються з подрібнених відходів деревини, соломи, лушпиння соняшника. Пелети постачаються з нормованою характеристикою вологості, що забезпечує їхнє ефективне спалювання з однаковою продуктивністю. Існують котли з шнековою подачею пелет з бункерів, а це дає можливість такому котлу працювати в автоматичному режимі кілька днів на одному завантаженні. 

На заводі не відключили газові котли. Передбачено, що вони зможуть використовуватися виключно у найбільші морози, коли може виникнути потреба в додатковому теплі.


Всі початкові процедури для нової котельні завод виконав. Є контракт на закупівлю котлів, оформлення проекту і технічне переобладнання системи. Є й проблеми з законодавчим полем, котре не внормувало всі документи для переходу котельні з природного газу на біопаливо. Для фармацевтичного виробництва небезпечною буде проблема зимувати без газу, адже це приведе до зниження випуску ліків, порушаться умови зберігання на складах готової продукції. 

Медпрацівники розраховують, що їхнє звернення до Уряду дозволить швидко завершити такий необхідний крок заміщення природного газу і забезпечення підприємства автономним теплом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка