Український енергозберігаючий стартап Ecois.me розпочав кампанію на платформі Indiegogo

Краудфандінгова платформа Indiegogo поповнилася ще однією кампанією зі збору коштів. Цього разу реалізувати свою ідею за допомогою популярного ресурсу планує український стартап Ecois.me, що представляє собою систему економії електроенергії. Команда планує зібрати $ 50 000 на доопрацювання сенсора до стану готового продукту і запуск у виробництво першої невеликої партії пристроїв, повідомляє інтернет-видання AIN.UA.

2.png

Ecois.me - це система домашнього енергоменеджменту, яка підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Всі дані про енерговитрати формуються у детальну аналітику, яка допомагає відстежити перевитрати і побачити можливості для економії.

Минулого року український стартап отримав 80 000 євро від польського інкубатора Hubraum (проект Deutsche Telekom) для більш детального опрацювання своєї розробки. Після цього команда українських винахідників переїхала до Кракова. З тих пір вони постійно працюють у Польщі, приїжджаючи в Україні на галузеві конференції та в особистих справах.

4.jpg

Ecois.me - це агрегатор систем енергетичного менеджменту з елементами гейміфікація та соціалізації. Облік споживання енергії починається з покупки спеціального пристрою - смартметра - та реєстрації його в системі Ecois.me. Датчик показує, які саме пристрої підключені до розеток в будинку і з якою метою.

За допомогою так званих «push-повідомлень» на смартфоні система підказує користувачеві, коли йому краще запустити пральну машину, щоб заощадити на пранні, або що він забув вимкнути праску. Також в Ecois.me передбачена функція інтеграції речей з інтернетом, що дозволяє управляти підключеними електроприладами віддалено.

3.png

«Ecois.me визначає побутові пристрої за допомогою аналізу потужності і спектру. У всіх пристроїв в квартирі є певні шаблони того, як вони включаються, працюють і вимикаються. За умови, коли з'являється прилад, якого немає в нашій базі, користувач вводить сенсор в режим навчання.  Після цього прилад вмикається і вимикається кілька разів і наш сенсор запам'ятовує його, додаючи як до профілю користувача, так і вносить в загальну базу пристроїв», - пояснює роботу приладу СЕО стартапу Іван Пасічник. 

5.jpg

Попереднє замовлення Ecois.me дозволить покупцеві отримати прилад зі знижкою $50 від ціни в $149. Під час масового продажу за пристрій (однофазний сенсор) доведеться віддати $199. 

Найдорожчий гаджет за попереднім замовленням обійдеться в $469 - він розміщений в чорному корпусі зі світлопоглинаючими властивостями, що дозволяє йому працювати на сонячній енергії.

6.png

Розробники зазначають, що сенсор підійде як для енергомережі Європи, так і США. Таким чином, Ecois.me може працювати і в українських помешканнях. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка