Український енергохолдинг інвестує 750 млн евро у будівництво сонячних і вітрових станцій

У 2018-2019 роках енергохолдинг ДТЕК має намір вкласти близько 750 млн євро у будівництво вітрових і сонячних електростанцій потужністю близько 740 МВт.

Введення в експлуатацію активів у ці два роки має вирішальне значення для права на більш високі затверджені тарифи, передає Ukrenergy.dp.ua.

"Зелені» тарифи впадуть приблизно на 11% у 2020 році, що може призвести до зниження EBITDA і більш повільного скорочення частки позикових коштів, - пояснюють у Fitch. – Будь-яка значна затримка або невиконання проектів буде негативно впливати на рейтинг».

Зокрема, ДТЕК планує вкласти у будівництво потужностей з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел 445 млн євро у 2018 р., 288 млн євро в 2019 р., скоротивши інвестиції до всього біля 1 млн євро у 2020 році. Частину коштів на реалізацію цих проектів у сумі 210 млн євро DTEK Renewables B. V. отримала у вигляді позики від материнської компанії DTEK B. V.

До 2019 року тарифи встановлені на рівні 10,2 євроцента за кВт-год для вітру і 15 євро за кВт-год для сонячної енергії порівняно з тарифами на оптовому ринку електроенергії у діапазоні 4,6-4,8 євроцента за кВ-год.

Fitch Ratings присвоїло довгостроковий рейтинг компанії DTEK Renewables B. V. на рівні "B - зі стабільним прогнозом. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка