Український електробус економить до 1000 гривень у день

Український електробус, який проходить випробування на одному з регулярних маршрутів у Луцьку, заощаджує у порівнянні з дизельним мікроавтобусом від 800 до 1000 гривень у день.

Удосконалений зразок, виготовлений консорціумом "Електробус України" на базі серійного мікроавтобуса "Богдан", більш як за півроку експлуатації не мав жодних серйозних несправностей, передає Національний технічний університет України "КПІ"

Перший український електробус пройшов випробування у 2014 році. 

«За результатами досліджень конструктивні елементи електромобіля для міських пасажирських перевезень були допрацьовані і наприкінці вересня 2015 року з’явилась друга версія, - розповідає голова правління консорціуму"Електробус України" Микола Голеєв. – Запущений у серійне виробництво електробус, двигун, системи управління та більшість інших конструктивних вузлів якого вироблені в Україні, коштував би значно дешевше, ніж закордонні аналоги».
Микола Голеєв впевнений, що широке впровадження електричних транспортних засобів в Україні дозволить значно зменшити використання нафтопродуктів. «Електробуси і електромобілі не тільки дозволять економити фінансові і матеріальні ресурси, а й покращать стан міського довкілля, - наголошує фахівець. - Крім того, серійний випуск подібної техніки в Україні міг би створити понад півмільйона нових робочих місць».

Очільники і головні спеціалісти підприємств, які входять до консорціуму "Електробус України" а також науковці НТУУ "КПІ" вирішили підготувати спільне звернення до Кабміну щодо підтримки проекту з серійного виробництва українських електробусів.

Перші зразки українського електробуса були виготовлені на автобусоремонтному заводі "Санрайз".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка