Український еколог розробив домашню автоматизовану систему вирощування рослин

Аспірант кафедри екології Києво-Могилянської Академії Андрій Яремич розробив домашню автоматизовану систему вирощування рослинCyberPonic.

Мобільну конструкцію, яка використовує альтернативну технологію зрошування коріння поживним туманом, можна встановити на балконі чи на підвіконні, передає Хмарочос.

«Завдяки відсутності насосу високого тиску винахід є безшумним та енергоефективним, - говорить Андрій Яремич. – CyberPonic дозволяє виставляти режими вирощування для різних видів рослин, контролювати температурний режим зони росту коріння, а також загалом керувати та моніторити процес через мережу Інтернет».

30 червня винахідник представить домашню автоматизовану систему вирощування рослин CyberPonic на основі аеропоніки та зі зручним керуванням у літній школі з мікрофермерства «Agrikultura» на базі міського городу "Cади 31В1"(вул. Пушкінська, 31В1). В рамках школи щочетверга о 19-00 тут працює лекторій. Щонеділі проходять бранчі, під час яких місцеві фермери розповідають про власну справу та пригощають гостей своєю продукцією, а досвідчені городники та садівники демонструть методику вирощування їжі у мікро-теплицях, на балконах, у міських дворах. Для дітей на вихідних проводять ранкові майстер-класи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка