Український бізнесмен будує 5 сонячних електростанцій потужністю 100 МВт

Компанія UDP Renewables, що входить до інвестиційної групи UFuture, реалізує проекти з будівництва п'яти сонячних електростанцій в різних областях України. Засновник UFuture Василь Хмельницький відзначає, що динаміка будівництва залежатиме передусім від «зеленого» тарифу, оскільки очікується, що з 2020 року він буде зменшений, передає УНІАН.

«Поки наші плани не міняються – ми хочемо побудувати 200 МВт. На сьогодні будуємо 100 МВт. Тобто йдемо за планом – будуємо п'ять проектів в Одеській, Запорізькій, Херсонській та інших областях», – повідомив Василь Хмельницький.

UDP Renewables вже запустила дві сонячні електростанції – «Димерську СЕС-1» потужністю 6 МВт і «Фрі-Енерджі-Генічеськ» потужністю 18,3 МВт. За словами українського бізнесмена, проекти реалізували в партнерстві з українськими, словацькими та іспанськими інвесторами. Крім того, розглядаються ще два проекти у сфері вітрової енергетики. UFuture, з головним офісом в Брюсселі, об'єднує бізнес-проекти та соціальні ініціативи підприємця Василя Хмельницького. До її складу входять девелоперська компанія UDP, міжнародний аеропорт «Київ», індустріальний парк «Біла Церква», один з провідних гравців ринку «зеленої» енергетики UDP Renewables, фармацевтична компанія «Біофарма», а також інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка