Український банк видав €10 млн. кредиту на будівництво трьох біогазових заводів

Агрохолдинг «Галс Агро» отримав €10 млн. кредитних коштів від Райффайзен Банку Аваль на будівництво трьох біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській та Київській областях.

Біогазові заводи буде експлуатувати одна з компаній холдингу – «Городище-Пустоварівська аграрна компанія». За рік заводами вироблятиметься близько 23,3 млн кубометрів біогазу з відходів сільського господарства і цукрового виробництва: жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. За рік з біогазу планують виробити 51,5 млн. кВт* год електроенергії, яку реалізовуватимуть за «зеленим тарифом». Крім того, теплом, що отримуватиметься в процесі виробництва, опалюватимуть тваринницькі комплекси і тепличне господарство. А зброджений в біогазовій установці субстрат стане добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на угіддях.

«Ми підтримали цей проект, оскільки він є закономірним етапом в інноваційному розвитку агрохолдингу і може послужити прикладом впровадження передових рішень для галузі», – зазначив директор з корпоративного бізнесу банку Руслан Співак.

Фахівці стверджують, що проект окупиться і є економічно вигідним. Його загальна вартість – близько 17 млн ​​євро. Перший завод у Чернігівській області планують запустити вже цього року, а в 2018-му – ще два.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка