Український банк і НЕФКО запустили нову кредитну програму для зелених проектів малого і середнього бізнесу

В Україні запустили нову кредитну програму для реалізації проектів відновлюваної енергетики у приватному секторі.

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та державний банк "Укргазбанк" підписали відповідний договір 17 січня, передає kievvlast.com.ua

Програма з бюджетом 10 млн євро фінансуватиме проекти малих і середніх підприємств протягом семи років. НЕФКО підписала кредитний договір з Укргазбанком на суму 5 млн євро і ще 5 млн євро інвестує у програму держбанк.

Очікується, що фонди програми будуть повністю використані у першому кварталі 2019 року.

"Спільна з НЕФКО програма дозволить нам розширити підтримку українських малих і середніх підприємств, які поділяють наше бажання досягти енергетичної незалежності України і протидіяти зміні клімату, - пояснює перший заступник голови правління «Укргазбанку» Андрій Кравець. - Ініціатива поєднує два дуже важливих аспекти нашої діяльності - "зелене фінансування і фінансування малого і середнього бізнесу і стане першою програмою тільки для фінансування проектів, спрямованих на чисте довкілля".
Згідно з даними, з 2016 року «Укргазбанк» вже профінансував або зобов'язався фінансувати понад 140 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, енергії води, сонця і вітру – об’єкти загальною потужністю 845МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка