Український агрохолдинг збудує біогазовий завод потужністю 2,5 МВт

KSG Agro планує розпочати будівництво біогазової установки в 2017 році. Потужність установки має скласти 2,5 МВт. Біогаз буде вироблятися на відходах тваринницького комплексу. Інвестиції можуть скласти близько 7 мільйонів USD.

Будівництво нової ферми передбачене в 2016 році. Це буде сучасний племінний завод по вигодовуванню свиней датської генетики. Приміщення буде розраховане на 1280 свиноматок. Видатки на ферму складуть близько 5 мільйонів євро. 

Читайте також: Біогазові заводи дають не лише чисту енергію, але і додатковий заробіток фермерам

На даний час KSG Agro має складне завдання реструктуризувати борги і продати 28 тисяч гектарів землі в Криму, що є однією третьою загальних площ фірми.
 
17-19 вересня 2014 року KSG Agro організувала зустріч з інвесторами у Варшаві – цінні папери фірми котуються на Варшавській фондовій біржі. Біля 10 представників польських інвестиційних компаній змогли ознайомитися з стратегією і результатами роботи української компанії. Прямий діалог у форматі «face-to-face» виявився дуже корисним і ефективним.  KSG Agro на даний час має 94 тисяч га (з кримськими землями). А початком діяльності групи став 2001 рік, коли було створено перше підприємство групи – Агро-торговий дім «Дніпровський», з земельним банком близько 5 тисяч га.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка