Українським АЗС варто готуватися до ери електромобілів вже зараз

З кожним днем в Україні зростає інтерес до електромобілів, але у зв’язку з відсутністю мереж зарядних станцій, попит на екологічні автівки не такий великий, як інтерес до них. 

Саме ця проблема й підштовхнула ентузіастів з Громадського об’єднання «Український народний електромобіль» до спроби схилити вітчизняні АЗС до співпраці.

Електромобілісти навіть створили презентацію, щоб наглядно продемонструвати власникам «заправок» необхідність поширення місць для зарядки електрокарів. 

За їхніми словами, значним поштовхом до збільшення кількості електромобілів стане прийняття законів 4605 та 4602, які передбачають нульове розмитнення електромобілів. Власники гібридів вже віддають перевагу заправним станціям у яких є можливість «підзарядитись». Вітчизняні автомобілісти не відстають від світових тенденцій та дедалі частіше купують економніші гібриди, а не «прожерливі» іномарки. Світовий досвід показує, що подальше майбутнє АЗС – це створення на їх місці ТРЦ та супермаркетів. 

Про збереження екології, світові тенденції та вигоди від встановлення зарядних станцій ви можете дізнатись у презентації Громадського об’єднання «Український народний електромобіль». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: