Українські сонячні жалюзі отримали від Європейської комісії грант у €50 тис

Український стартап SolarGaps, який створив віконні жалюзі з сонячними модулями, отримав від Європейської комісії грант у 50 000 євро.

Проект фінансуватиметься в рамках Horizon 2020 SME - програми Євросоюзу на 2014-2020 роки, спрямованої на підтримку наукових та інноваційних рішень, передають Деньги плюс.

Оснащене «розумними» сонячними жалюзі вікно не лише захистить будинок або квартиру від спекотного небесного світила, а й зможе генерувати до 100 кВт-год енергії у місяць, нагадують стартапери. «Гроші витратимо на лабораторні дослідження, маркетинг, а також отримання сертифікатів продукції в Європі», - зазначають у SolarGaps.

Бюджет програми Horizon 2020 SME становить 80 млрд євро. Наразі команда SolarGaps збирається брати участь у другому етапі конкурсу Horizon 2020 SME, в рамках якого проект може позмагатися за грант у 1 500 000 євро.

Українському стартапу SolarGaps вдалося зібрати 100 000 доларів на Kickstarter.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка