Українські підприємці можуть отримати грант у 2 млн євро у програмі Horizon 2020

Комерційні та комунальні компанії України можуть отримати грант у 2 млн євро на заходи з енергозбереження у рамках програми Horizon 2020

Рамкова ініціатива Європейського Союзу з розробки та впровадження інноваційних рішень у різних сферах життя передбачає фінансування на безповоротній основі проектів зі зниження витрат енергії, підвищення ефективності моніторингу та управління процесами використання енергії, підвищення використання вторинної сировини та енергії, яка втрачається у виробничих та невиробничих процесах компаній, передає Торгово-промислова палата України.

26 липня 2016 року в рамках підпрограми "Чиста та безпечна енергія" було відкрито 7 грантових конкурсів для реалізації енергозберігаючих проектів.

Українські компанії зацікавлені в отриманні безповоротних коштів можуть відвідати тренінг "Як отримати грант на заходи з енергозбереження для бізнесу у програмі Horizon 2020", який проводить проектний офіс Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Учасники тренінгу отримають повний комплект документів для подачі грантової заявки, знання та навики із заповнення аплікаційної форми та найкращих рішень у проекті, знижку в розмірі 20% на індивідуальний супровід та консультації для написання грантової заявки "під ключ" від провідного спеціаліста в галузі фандрайзингу, керівника Проектного офісу ТПП України Олександра Бабія, а також підтримку у пошуку партнерів для подачі документів на конкурс.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка