Українські фахівці створили унікальні термопанелі для утеплення та звукоізоляції будинків

Фахівці з Києва створили унікальні термопанелі, що дозволяють провести не лише утеплення, але й покращити звукоізоляцію будинків. В залежності від регіону, установка нових поліфасадних плит дозволяє зберегти не менш ніж 30% тепла. 

Технологія «Поліфасад» представляє собою поєднання інноваційних двошарових термопанелей. Перший шар,  захисно–декоративний  – це панель з  високоякісного білого цементу, кварцового піску, полімерного композиту Поліфасад та базальтового фібро-волокна  для армування. Другий  шар являє собою пінополістирольну  чи базальтову плиту завтовшки  20-200мм.

Зазвичай, розмір однієї  поліфасадної плити  - 500*500 мм, а вага  - усього лише 4,5 кг, проте вага і розмір можуть відрізнятися, повідомляє ресурс Ualife.net.

Саме завдяки багатошаровості розробки, повітря, що знаходиться всередині, утримує тепло і поглинає зайві звуки. Також поліфасадне покриття відрізняється високим рівнем міцності і стійкості до дії вологи, морозів і ультрафіолетових променів, а також перепадів температур.

Крім того, виробник запевняє, що використання таких термопанелей дозволить покупцеві істотно заощадити, оскільки їх вартість набагато менша від вартості інших матеріалів, які використовуються для ізоляції та оздоблення фасадів будинків. Так, середня ціна одного квадратного метру панелі «Поліфасад» становить близько 195 грн (все залежить від характеристики обраного типу покриття). 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка