Українські аспіранти (у галузях енергетики та автоматизації) можуть подати заявку на грант у розмірі $300 000

Премія відзначає видатні докторські дисертації та надає персональний дослідницький грант на суму 300 000 дол. США

Триває прийом заявок на міжнародну «Дослідницьку премію АББ на честь Губертуса фон Грюнберга». Прийом заявок, які мають бути подані до 31 січня 2016 року, оголошено серед аспірантів у галузях енергетики та автоматизації в університетах або дослідницьких інститутах. Премія надає персональний грант на дослідження у 300 000 дол. США.

Виплачуючи грошову премію, компанія АББ має намір надати можливість переможцю продовжити проведення перспективних досліджень у обраній сфері, кульмінацією чого стане представлення нових інноваційних рішень міжнародній науковій та бізнес спільноті. Премію буде представлено у середині 2016 року на гала-церемонії у Швейцарії.

«Я з нетерпінням очікую на багато заявок, – зазначив Ульріх Шпісхофер, виконавчий директор компанії АББ. – У АББ ми прагнемо сприяти тому, щоб молоді вчені могли продовжувати свої дослідження та впроваджувати інновації у галузі енергетики та автоматизації, і, таким чином, дати їм можливість підвищити ефективність технологій, що використовуються в енергетиці, промисловості, транспорті та інфраструктурних галузях, щоб підвищити продуктивність та зменшити негативний вплив на довкілля».

Для того, щоб заявку розглянув оргкомітет премії, заявник має надати рекомендаційний лист від свого наукового керівника, а також свої дані, що включають факультет, тему дисертації, резюме на англійській мові та короткий опис запланованого дослідницького проекту, на завершення якого буде використано грант.

Можна подавати видатні дисертації з машинобудування, електротехніки, електроніки, промислового програмного забезпечення, штучного інтелекту, робототехніки, автоматизації процесів, або суміжних дисциплін, захищені протягом останніх трьох років – між 2013 та 2015. Роботи у вищезазначених галузях, що стосуються тем, які мають відношення до енергетичного, промислового, транспортного та інфраструктурного секторів, мають хороші шанси отримати премію. Компанія АББ також високо цінує дослідження, які прокладають дорогу до інноваційних промислових рішень завдяки нестандартному використанню програмного забезпечення, електроніки або нових матеріалів.

Висококваліфіковане міжнародне журі обере найкращу заявку. На додаток до відповідності всім науковим стандартам та формальним стандартам якості, на рішення журі впливатимуть такі критерії: потенціал для інновацій, особливості практичного застосування, корисність для довкілля та суспільства, а також переконлива презентація результатів.

Компанія АББ запровадила дослідницьку премію на початку цього року на честь голови Ради директорів, що нещодавно пішов у відставку, Губертуса фон Грюнберга. Вперше грант буде присвоєно у 2016 році, а відтоді його присуджуватимуть кожні три роки. Фізик, доктор Губертус фон Грюнберг, надихнув на впровадження нагороди, названої на його честь, оскільки він втілює цінності, які представляє премія – відданість науці та комерції, пристрасть до досліджень, ділову хватку та тверду віру в те, що інновації формують основу, на якій будуються системне зростання та успішні підприємства.

Більше інформації про дослідницьку премію АББ на честь Губертуса фон Грюнберга дивіться на http://new.abb.com/hvg-award

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка