Українська зубна щітка з переробленого паперу увійшла до ТОП-5 стартапів на міжнародному конкурсі в Німеччині

Українська компанія Effa, що створила екологічну зубну щітку з переробленого паперу, увійшла до п’ятірки кращих стартапів у сфері клімату на міжнародному конкурсі Clim@, що відбувся в Німеччині, повідомляє Голос Америки.

Конкурс Clim@ вперше проводився організацією Finance in Motion у Франкфурті. У ньому взяли участь триста стартапів з різних куточків світу. Український стартап був одним із наймолодших – нещодавно йому виповнився рік.

«Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи, отримали перші великі замовлення з Європи та розпочали процеси сертифікації і патентування», – говорить співзасновиця Effa Дар’я Василенко.

Зубні щітки Effa – одноразові, прості у використанні, дешеві та стильні. Вони підійдуть мандрівникам, готелям, авіаперевізникам, які щодня викидають тисячі тонн пластикових зубних щіток. На відміну від них, українські щітки –абсолютно екологічні і не шкодять природі. Ідея стартапу прийшла Іллі Кічуку, який є засновником і співдиректором компанії:

«Ілля – промисловий дизайнер і часто працює з винаходами та різними речами, – розповідає Дар’я. – У певний момент він задумався про безвідповідальне використання пластику в одноразових щітках, які вживаються всього 3 хвилини».

Конкурс Clim@ проводився для інноваційних підприємств і проектів у сфері відновлюваної енергетики та ресурсозбереження. Для української команди успішна участь у конкурсі – це крок вперед. Також Effa отримала шанс представити Україну на GGF Forum перед 300 глядачами, інвесторами та науковцями і привернути увагу до України від усього світу. Минулого року Effa стала переможцем українського етапу конкурсу чистих технологій ClimateLaunchpad, який організувала неприбуткова організація Greencubator. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: