Українська компанія розвиватиме інфраструктуру електрозарядних станцій у Єгипті

Українська компанія EcoFactor допоможе Єгипту зробити електромобілі доступнішими й обладнає інфраструктуру зарядних станцій та аксесуарів для електромобілів на території країни. EcoFactor уклала угоду з Revolta Єгипет, першою та найбільшою мережею зарядних станцій для електромобілів в регіоні, повідомляє Autogeek.

EcoFactor – це українська інжинірингова компанія, що спеціалізується на розробці та створенні комерційного електротранспорту, зарядних пристроїв, енергоносіїв та систем управління для електромобілів. Угода з Revolta Єгипет передбачає створення першого й найбільшого заводу зі своїм сервісним центром в Єгипті і регіоні для підтримки розвитку інфраструктури електромобільних зарядних станцій.

«Крім центру технічного обслуговування, заводу і підключення наших мереж до технологій, розроблених EcoFactor, це партнерство стало невід’ємною частиною нашого зростання в Єгипті і регіоні. Ми розробили мобільний додаток, який показує статус зарядки в реальному часі, а також технології, які забезпечують безкарточну зарядку», – заявив Ахмед Зейн, глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет.

Окрім того Revolta Egypt планує запровадити перше електротаксі, яке матиме низку переваг для трьох сторін; споживач/пасажир, власник таксі і держава.

«Користувач або пасажир таксі буде платити на 25% менше звичайного тарифу, на додаток до певних аспектів безпеки, в той час як власники таксі виграють, збільшивши свої доходи на 60%. Що стосується держави, то в Єгипті налічується близько 384 тисяч таксі за статистикою 2017 року, і перетворення цих таксі в таксі-електромобілі економить 4 млн доларів і збільшує додану вартість виявленого природного газу», – заявив Ахмед Зейн, глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет.

Пілотне електротаксі планують запустити в губернаторствах Червоного моря та Шарм-ель-Шейху. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка