Українська компанія розробляє хаб для економного домашнього енергоспоживання

Компанія IOT Trade, що виробляє термостати й обладнання для теплої підлоги, вирішила інтегрувати в одному корпусі хаб і терморегулятор. Це дозволить користувачам зручно керувати споживанням енергії. А управління системою розробники винесли на найпопулярніший сьогодні пристрій — смартфон.

Українці звикли жалітися на високі тарифи за тепло, але досі не мають звички слідкувати за витратами енергії. Доступне сьогодні обладнання дає змогу економно освітлювати й опалювати домівку, але всі ці сенсори й датчики потребують центрального управління. Крім того, споживачів часто відлякує вартість хабу для управління енерогопристоями. Розробка української компанії IOT Trade покликана здешевити енергоконтроль. Хаб і терморегулятор, інтегровані в єдиний корпус, збирають великий масив даних включно зі статистикою споживання енергії. Датчик струму фіксує аварійні відключення чи випадки надмірного споживання, а управління через мобільний додаток спрощує весь процес для кінцевого споживача. Розробка допомагає заощаджувати споживання енергії вдома, але підійде також для невеликих офісних чи складських приміщень. Внаслідок зменшення споживання енергії скорочується і об’єм викидів парникових газів в атмосферу.

IOT Trade – переможець V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Завдяки Greencubator, компанія отримала Інноваційний ваучер від ЄБРР та ЄС на розробку програмного забезпечення та інтерфейсу для хабу «розумного» енергоспоживання.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка