Українська компанія отримала €1,4 млн. кредиту від ЄБРР в рамках програми зі зменшення викидів CO2

Для українського виробника гнучких пакувальних матеріалів «Хаск» Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит в розмірі до 1,4 млн. євро. Ці кошти призначені для вдосконалення використання ресурсів і підвищення енергоефективності, інформує Український бізнес ресурс.

«Хаск» стане першим вітчизняним бенефіціаром Центру фінансування інноваційних кліматичних технологій (FINTECC) Банку. Компанії буде надано грант на впровадження системи відновлення розчинників для видалення забруднюючих домішок з використаних хімікатів.

«Ця інвестиція забезпечить кошти для придбання сучасного обладнання, яке дозволить компанії «Хаск» впровадити програму модернізації, спрямовану на зниження використання енергії і розчинників, та подальше скорочення викидів парникових газів. Зокрема, система відновлення розчинників, разом із заходами енергоефективності, дозволять компанії щорічно економити до 350 тис. кубометрів природного газу і знизити щорічні викиди на 2900 тонн в еквіваленті СО2», – повідомили в ЄБРР.

Крім того, «Хаск» отримала підтримку через Фонд впливу на малі підприємства (Small Business Impact Fund) ЄБРР, який, завдяки фінансовій підтримці з боку США, надав $ 2 млн. на зниження ризиків інвестування ЄБРР в Україну і забезпечення більш широкого кредитування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка