Українець збирає кошти на «розумну» мікроферму для вирощування рослин

Українець Андрій Яремич збирає кошти на «розумну» компактну мікроферму для вирощування рослин.

Кампанія для фінансування проекту Cyber Ponic One стартувала на краудфандинговій платформі «Велика Ідея», передає kurkul.com

Компактна мікроферма на ультрапоніці має світлодіодне освітлення із змінним спектром, розумні датчики та інтелектуальну систему керування. Cyber Ponic One об'єднує в собі пристрій для вирощування, платформу для експериментів та колаборації.

На ультрапоніці, світлодіодному освітленні, розумних датчиках та інтелектуальній системі керування будуть засновані майбутні автоматизовані мегаферми для забезпечення їжею населення планети, переконаний винахідник проекту Андрій Яремич.

«Наш проект об'єднує в собі біологічні аспекти культивації рослин, технології інтернету речей та машинного навчання, а також соціальні та технічні аспекти колаборації людей над однією спільною метою, - каже він. - Cyber Ponic One – це інструмент для взаємодії та автоматичного пошуку найоптимальніших умов для вирощування, які вираховуються з колективного досвіду усіх користувачів і постійно вдосконалюються».

Для реалізації проекту Cyber Ponic One необхідно 200 тисяч гривень.

За два роки з моменту презентації першого робочого прототипу команда Cyber Ponic розробила кілька варіантів корпусів, працювала над вдосконаленням технічних вузлів, перевіряла та підбирала електронні компоненти. В рамках проекту був створений повноцінний демонстраційний зразок, з яким команда у жовтні 2017 році взяла участь у міжнародній виставці CannaBizz у Варшаві, де отримала позитивні відгуки експертів та пропозиції щодо співпраці. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: