Українець облаштував саморобний електромобіль сонячними батареями

76-літній киянин Валентин Гербштейн облаштував капот власноруч сконструйованого автомобіля на електротязі сонячними батареями. 

Передній міст та рульовий механізм електромобіля "Електра-2" винахідник запозичив у двомісного автомобіля-мотоколяски Серпухівського автозаводу, а важелі задньої підвіски – у "Запорожця". Обладнане двома модулями сонячної батареї авто має 15-кіловатний двигун без коробки передач, який отримує енергію від літій-іонної батареї на 200 ампер годин. 

1.jpg
фото з сайту kreschatic.kiev.ua

Акумулятори електромобіля заряджаються протягом шести годин від звичайної розетки на 220 вольт. На додачу, струм накопичується в результаті рекуперативного гальмування, при якому енергія, яка виробляється електродвигуном, повертається в електричну мережу, а з минулого року(машині вже 5 років) – і від сонячних батарей.

3.jpg

Світлові модулі, замовлені у Китаї, неабияк заряджають акумулятори електромобіля під час довгої стоянки на сонці протягом робочого дня або відпочинку. 8-9 годин весняного або осіннього сонця – і машині вистачить струму на 10 кілометрів, улітку – на сонячній енергії можна проїхати до 200 кілометрів, зазначає винахідник. 

5.jpg

«Електра-2» розганяється до 100 км/год, але найбільш економна швидкість - 50 км/год. 100 кілометрів пробігу киянину, який вже п’ятий рік не може зареєструвати свій надекономічний винахід, обходиться у три гривні.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка