Українець на виграні у покер гроші купив жителям Олександрії 44 велосипеда

Житель Олександрії (Кіровоградська область) Євген Масляний на виграш у міжнародному онлайн-турнірі з покеру купив землякам 44 нових велосипеда.

29-річний призер змагання роздав частину двоколісних транспортних засобів друзям, сусідам, співробітникам та членам спортивного клубу, який він відвідує, а решту - незнайомим людям, які вчасно дізналися про акцію, передає RBC.За словами Євгена Масляного, благодійна акція "додала друзів, позитиву і приємних емоцій". «Дітям і підліткам велосипеди не дарував: для одних він просто іграшка, а другі б не оцінили подарунка», - пояснює олександрієць.Примітно, що призер міжнародного онлайн-турніру з покеру їздить на велосипеді, хоча міг би купити дорогу машину.
«Люди з мого кола спілкування з покеру - дуже багаті, їздять на шикарних машинах і за вечір можуть "просадити" величезні суми грошей - дивуться, що я їжджу на велосипеді, - говорить Євген Масляний. - Мені це не треба - у мене немає прихильності до грошей і взагалі до всього матеріального. На того, хто живе тільки матеріальним, попереду чекають великі розчарування».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка