Україна збудує 18 муніципальних об’єктів на біомасі

Мінагрополітики долучилось до Програми розвитку ООН щодо біоенергетичних технологій. 

Метою проекту Програми розвитку ООН та Глобального Екологічного Фонду «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі України» є зменшення обсягів викиду парникових газів та використання потенціалу сільськогосподарської біомаси України для муніципального тепло- і гарячого водопостачання.


«Сьогодні важливо порахувати, як швидко ми можемо отримати енергетичну незалежність, якщо скоротити використання енергоносіїв завдяки ефективному використанню, та скільки енергії можна отримати, якщо спрямовувати кошти не на закупівлю російського газу, а на побудову таких біоенергетичних заводів», - наголосив і заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька. 

Україні потрібно зробити і кроки щодо заохочення інвестицій у використанні біомаси в муніципальному секторі шляхом впровадження механізму фінансової підтримки. В результаті очікується будівництво мінімум 18 муніципальних об’єктів на біомасі до кінця проекту, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: