Україна входить в топ-5 країн за зростанням електромобільної інфраструктури

За темпом зростання електромобільної інфраструктури Україна посідає п’яте місце в світі за підсумками 2016 року. Такі дані озвучив в інтерв’ю 5 каналу міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Міністр повідомив, що вже внесено законопроект зі здешевлення електромобілів, який дозволить купувати їх вигідно і легально, без сплати податків.

«На прикладі електромобілів ми сповідуємо геть інший підхід. Ми не створюємо якийсь ексклюзив для міфічних українських виробників. Ми створюємо абсолютно комфортні умови для всіх виробників, які хочуть прийти в Україну та інвестувати кошти в будівництво електрокарів. Я думаю, що з нашого боку було б логічно зняти податкове навантаження з автомобілів, які імпортуються в Україну, і піти шляхом Словаччини чи Туреччини, які свого часу зробили максимально комфортне законодавство і створили в себе виробництво», – сказав Омелян.

Незважаючи на те, що ринок електромобілів в країні тільки зароджується, за абсолютними показниками Україна попереду багатьох східноєвропейських держав.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка