Україна входить в п'ятірку країн за кількістю смертей від забруднення повітря

Україна входить у п'ятірку країн за кількістю смертей від забруднення повітря на 100 000 населення.

Як зазначив міністр екології та природних ресурсів Остапа Семерака, економія на енергоносіях і перехід на іншу групу вугілля, яке містить більше сірки та інших пилоутворюючих частинок завдають шкоди здоров'ю українців, передає Громадське радіо.

«У 2016 році кількість викидів в атмосферу, згідно зі статистикою, зросла вдвічі порівнянно з ростом ВВП: ВВП зріс на 3%, а викиди - майже на 8%, - пояснює він. – Основним забруднювачем стала теплова енергетика».

За словами Остапа Семерака, Україна повинна реформувати медицину. «Тривалість нашого життя на 80% залежить від навколишнього середовища та стилю життя, і лише на 20% - від медицини», - зауважив він.

Сьогодні на території України санкціоновано і несанкціоновано розміщено відходи промисловості, будівельні, сільськогосподарські та небезпечні відходи, продовжив Остап Семерак. «У цьому секторі економіки обертаються десятки мільярдів гривень, з яких не сплачуються податки, які не створюють конкурентне середовище, не імплементують сучасні технології, а найгірше - вбивають українців», - нарікає міністр. 

Згідно з інформацією, ДТЕК закупив у США неліквідне вугілля із підвищеним вмістом сірки, використання якого завдає шкоди навколишньому середовищу та здоров'ю людей. Наразі паливо відправлене на Ладижинську та Запорізьку ТЕС.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка