Україна відправить за кордон на переробку 110 тонн непридатних пестицидів

До кінця року з Херсонської області планують вивезти за кордон на переробку 110 тон непридатних до використання пестицидів.

Як зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько, на території України відсутні підприємства, які мають ліцензію на утилізацію таких небезпечних відходів, передає АгроЮг

«За даними інвентаризації, проведеної у 2019 році на території Херсонській області, кількість безхазяйних непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин становить понад 1880 тонн, - говорить він. – Почнемо з Білозерського району: вивеземо 65,2 тонни, які знаходяться на складі Агрофірми «Радгосп "Білозерський" та 44,8 тонн з відкритого майданчика у Федорівській сільській раді».

Для вирішення проблеми утилізації відходів залучили спеціалізовану організацію, що має ліцензію на здійснення операцій зі збирання, перевезення та зберігання непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин з подальшим транспортуванням для утилізації на території іншої держави.

Для утилізації пестицидів у Херсонській області з державного бюджету виділять 7,2 млн грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: