Україна приєдналась до світової платформи Global 100% RE для переходу на відновлювану енергію

Україна приєдналась до найбільшої у світі ініціативи з переходу на відновлювані джерела енергії - Global 100% RE.

Платформу Global 100% RE Ukraine, яка об’єднала вісім українських «зелених» організацій, запустили в ході анонсуючої прес-конференції у Києві 31 січня.

Член виконавчого комітету Платформи Global 100% RE та генеральний секретар Всесвітньої вітроенергетичної асоціації Стефан Гзаенгер у своєму онлайн-зверненні висловив підтримку Україні і всім організаціям, що приєдналася до активного переходу на поновлювані джерела енергії.

«Україна співпрацюватиме з найбільшою сьогодні платформою у світі, - зазначила амбасадор відновлюваної енергії Руслана Лижичко. – Renevable Energy – ідеологія, яка пасує й українцям, ми ставимо на меті з'явитися на Rewenable-карті світу».

На переконання голови Української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова, відновлювані джерела енергії можуть перемогти традиційні, які сьогодні впливають на глобальне потепління.

Наразі складена програма дій платформи на 2019 рік спрямованих на досягнення національних цілей у сфері відновлюваної енергетики.

Учасниками ініціативи Global 100% RE Ukraine стали Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА), Біоенергетична асоціація України (БАУ), Асоціація сонячної енергетики України (АСЕУ) , Українська Воднева Рада (УВР), Українська асоціація відновлюваної енергетики (УАВЕ), ПрАТ МХП, ГК Метрополія та Офіс Амбасадора відновлюваної енергії (ОАВЕ).

Найближчим часом буде створена організаційна структура платформи Global 100% RE. UKRAINE, відкрито офіс в Україні та штаб-квартира у місті Бонн під юрисдикцією ЄС для більш ефективної співпраці з міжнародними партнерами та організаціями та більш глибокої інтеграції в європейські процеси та ініціативи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка