Україна посіла 9 місце у світовому рейтингу з розвитку сегмента електромобілів

За даними видання InsideEV`s, минулого року Україна посіла п'яте місце в світовому рейтингу за розвитком сфери електромобілів. Свіжа версія рейтингу перемістила нашу країну на дев'яте місце. Якщо рік тому Україна поступалася лише Китаю, Норвегії, Швеції та Ісландії, то тепер пропустила вперед США, Японію, Південну Корею, Ісландію та Німеччину, інформує Іtc.ua.

Минулого року Україна була одним із найбільших сюрпризів, посівши одразу 5-те місце в Топ-10. Укладачі рейтингу ставили Україну в приклад того, як не найбагатша країна (за розміром доходів жителів) може стати досить серйозним гравцем на ринку електромобілів. Для порівняння, доходи і купівельну спроможність українців аналітики оцінили як «нижче середнього» (poorer than average), в той час як лідери рейтингу китайці – «середній і вище середнього» (middle or upper-middle).
У 2017 році не менш ніж половину українських електромобілів становили вживані (переважно на території США) моделі Nissan Leaf. Позитивно вплинули і поставки 635 нових гібридних кросоверів Mitsubishi Outlander PHEV для Національної Поліції.

Минулорічні продажі показали подвійне зростання: з 2600 електрокарів у 2016 році до 4600 – у 2017-му. При тому, що український авторинок продемонстрував зростання на рівні 60-70%, частка електромобілів зросла всього з 2,9% до 3,1%. Саме цей факт, а також успіхи основних конкурентів, відкинули Україну з п'ятого на дев'яте місце.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка